Głosuj na stronę!

Holowanie narciarza wodnego

Zapraszamy na kursy i szkolenia na licencję Holowanie Narciarza Wodnego - kurs jednodniowy.

Terminy najbliższych szkoleń: maj 2019 - Kunice k. Legnicy
                                              
maj - październik 2019Organizujemy również szkolenia na licencję: Holowanie Statków Powietrznych (Obiektów Latających). Termin najbliższego kurs: 4 czerwca 2016.

Wszystkie informacje uzyskasz pod numerem  telefonu: 500-344-822 (Mateusz)

Zgłoś się na kurs, wypełnij krótkie zgłoszenie: >>>KLIKNIJ TUTAJ<<<

Jaka cena?

Cena kursu: 500zł.

Jeśli po kursie chcesz przystąpić do egzaminu na wyżej wymieniony stopień musisz doliczyć opłatę egzaminacyjną 250zł i wydanie patentu 50zł (studenci i uczniowie do 26 roku zniżka na egzamin i patent: 50%).

Po co?

Po zdobyciu licencji Holowania Narciarza Wodnego posiadasz uprawnienia do holowania narciarzy wodnych, wakeboardzistów, bananów oraz innych obiektów pływających.

Dla kogo?

Patent niezbędny miłośnikom czegoś więcej niż motorówek i prędkości, w szczególności wszystkim zafascynowanym narciarstwem wodnym oraz wakeboardingiem oraz również rodzinom z dziećmi, którzy aktywnie lubią spędzać wolny czas na wodą. 

Gdzie?

Szkolenia organizujemy na terenie całego Dolnego Śląska, głównie na Odrze we Wrocławiu, nad jeziorem w Kunicach, nad zamkiem Czocha.

Zajęcia teoretyczne prowadzimy w następujących miejscowościach: Wrocław, Kunice, Złotoryja, Jawor.

Zbierz grupę, my przyjedziemy i zrobimy kurs u Was, a Ty będziesz miał go ZA DARMO!!!

Jak wygląda szkolenie?

Kurs prowadzony jest przez doświadczonych Instruktorów PZMWiNW oraz Instruktorów Sportu Motorowodnego, w dopasowanych do Ciebie terminach - spotkania mogą odbywać się w tygodniu jak i w weekendy. 

Egzaminy zazwyczaj odbywają się co dwa lub cztery tygodnie. 

(Cena za egzamin i wydanie patentu: 250+50zł (według nowego rozporządzenia Ministra Sportu), uczniowie i studenci do 26 roku życia zniżka: 50%).

Tylko nauka?

Nie! Dla naszych kursantów organizujemy imprezy integracyjne, podczas których wraz ze znajomymi i rodzinami mogą skorzystać w wielu ciekawych atrakcji na lądzie i wodzie - narty wodne, wakeboard, ringo itp. Z większością kursantów mamy stały kontakt nawet po zdaniu egzaminu - pomagamy w doborze i kupnie łodzi, transporcie jachtu oraz służymy pomocą w dalszym doskonaleniu swoich umiejętności.

Jakie są wymagania?

Aby otrzymać licencję Holowanie Narciarza Wodnego wymagane jest:

  • ukończenie 18 roku życia,
  • posiadanie patentu min. sternika motorowodnego,
  • zdanie egzaminu na licencję Holowanie Narciarza Wodnego.

Masz więcej pytań?

Zadzwoń do nas: 500-344-822 (Mateusz)

 

TOP