Głosuj na stronę!

Sternik Motorowodny

 

Zapraszamy na kursy i szkolenia na stopień Sternika Motorowodnego.

Terminy najbliższych kursów: 25 lutego - start pierwszego kursu w sezonie 2019 - Męcinka / Jawor 
                                             8 marca - start pierwszego kursu w sezonie 2019 - Jawor (weekendowo)
                                             marzec - grudzień 2019

Kursy odbywają się nieustannie, w każdej chwili można dołączyć do kursu, a po opanowaniu materiału przystąpić do egzaminu. Każdy kurs podzielony jest na grupy weekendowe i stacjonarne. Po każdym kursie organizowany jest egzamin.

Wszystkie informacje uzyskasz pod numerami telefonów: 507-144-400 (Grzegorz)

                                                                                       500-344-822 (Mateusz)

Zgłoś się na kurs, wypełnij krótkie zgłoszenie: >>>KLIKNIJ TUTAJ<<<

Jaka cena?

Cena kursu stacjonarnego / weekendowego / indywidualnego: 650zł

Jeśli po kursie chcesz przystąpić do egzaminu na wyżej wymieniony stopień musisz doliczyć opłatę egzaminacyjną 250zł i wydanie patentu 50zł (studenci i uczniowie do 26 roku zniżka na egzamin i patent: 50%

Po co?

Po zdobyciu patentu Sternika Motorowodnego posiadasz uprawnienia do prowadzenia jachtów motorowych (bez ograniczeń mocy silnika) po wodach śródlądowych oraz jachtów motorowych o długości kadłuba do 12m po wodach morskich w strefie do 2 Mil Morskich od brzegu, w porze dziennej.

Dla kogo?

Patent niezbędny miłośnikom jachtów motorowych, żaglowych, skuterów wodnych oraz nurkom, ratownikom (patent potrzebny do posiadania stopnia Ratownika WOPR) i wędkarzom.

Gdzie?

Szkolenia organizujemy zazwyczaj na terenie całego Dolnego Śląska, głównie na Odrze we Wrocławiu, nad jeziorem w Kunicach, nad zamkiem Czocha.

Zajęcia teoretyczne prowadzimy w następujących miejscowościach: Wrocław, Kunice, Legnica, Złotoryja, Jawor.

Zbierz grupę, my przyjedziemy i zrobimy kurs u Was, a Ty będziesz miał go ZA DARMO!!!

Jak wygląda szkolenie?

Kurs prowadzony jest przez doświadczonych Instruktorów PZMWiNW oraz Instruktorów Sportu Motorowodnego, w dopasowanych do Ciebie terminach - spotkania mogą odbywać się w tygodniu jak i w weekendy. 

Zajęcia odbywają się głównie w małych grupach, aby w przystępny sposób dotrzeć z praktyczną wiedzą indywidualnie do każdego kursanta. Egzaminy zazwyczaj odbywają się co dwa lub cztery tygodnie. 

(Cena za egzamin i wydanie patentu: 250+50zł (według nowego rozporządzenia Ministra Sportu), uczniowie i studenci do 26 roku życia zniżka: 50%).

Tylko nauka?

Nie! Dla naszych kursantów organizujemy imprezy integracyjne, podczas których wraz ze znajomymi i rodzinami mogą skorzystać z wielu ciekawych atrakcji na lądzie i wodzie - narty wodne, wakeboard, platforma (tube) itp. Z większością kursantów mamy stały kontakt nawet po zdaniu egzaminu - pomagamy w doborze i kupnie łodzi, transporcie jachtu oraz służymy pomocą w dalszym doskonaleniu swoich umiejętności.

Jakie są wymagania?

Aby otrzymać patent Sternika Motorowodnego wymagane jest:

  • ukończenie 14 roku życia,
  • zdanie egzaminu na patent Sternika Motorowodnego.
więcej...

Masz więcej pytań?

Zadzwoń do nas:

507-144-400 (Grzegorz)

500-344-822 (Mateusz)

 

TOP